FAQJakie są warunki, które trzeba spełnić by wziąć udział w konkursie i szkoleniu?

Jedynymi warunkami które trzeba spełnić jest konieczność posiadania ważnej legitymacji studenckiej bądź szkolnej. Ponadto konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Jak się zarejestrować w konkursie i do kiedy można to robić?

Aby zarejestrować się w konkursie wystarczy wypełnić formularz na stronie www.stratotrade.stratolog.pl albo zgłosić się do jednego z organizatorów. Zgłoszenia przyjmowane są do samego końca trwania konkursu, aczkolwiek rejestracja w jego trakcie ogranicza Twoją szanse na zwycięstwo ze względu na mniejszą ilość okazji to udanych transakcji.

Jak będzie rozliczany konkurs?

Zasady są proste, kto najwięcej zarobi, ten wygrywa.

Czego można dowiedzieć się na szkoleniach?

Dokładne informacje zostaną podane wkrótce.

Dlaczego warto wziąć udział?

Podstawowym założeniem konkursu jest przygotowanie uczestników przez szkolenie odbywające się 28 lutego. Po odbyciu tych szkoleń każdy uczestnik będzie mógł w trakcie trwania konkursu przetestować zdobytą wiedze, swoje umiejętności, ocenić jak jego emocje wpływają na decyzje rynkowe i nabrać tego co najważniejsze – doświadczenia. Ponad to będziemy korzystać z najpopularniejszej, profesjonalnej platformy jaką jest Meta Trader 4 przez co oswoimy się z narzędziami w niej zawartymi i po prostu nauczymy się płynnie po niej poruszać.